1. Ana Sayfa
  2. PUBG
  3. Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Listesi

Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Listesi

pubg-lite-hesap-açma-4

İlk amacı hayatta kalmak olan En İyi PUBG Oyuncuları ile de dünyanın en sevilen oyunları arasında yerini almaktadır. Özellikle şekilli nick yazma siteleri üzerinden alınan takma isimler ile kendisini tanıtan oyuncular, Türkiye liginde ilk sıraları kaparken dünya liginde de yer almayı hedeflemektedir.

PUBG Konusu Nedir? Türkiye’nin En İyi PUBG Oyuncuları Kimlerdir?

pubg oyuncuları 2

Oyunun başlangıcından oyuncular bir uçağın içindedirler. İstedikleri zaman ister bireysel isterse grup halinde uçaktan atlayarak adanın bir bölümüne inerler. Tek başına uçaktan atlayan oyuncularla sonrasında rastgele takımlar oluşturulur ve oyun başlar.

1 – En İyi PUBG Oyuncuları : Coffin/ SP-Coffin

YouTube video

Coffin yeni adıyla SP-Coffin ismi İngilizce olsa da bir Türk PUBG oyuncusudur. Türkiye liginde birinci, Dünya’da ise üçüncü sırada yer alan oyuncu PUBG Mobile platformunda bir efsane olarak tanınır. Kendisini takip edenler arasında harika ve gerçek becerileri, oynayış tarzından dolayı kendisini tartışmasız şampiyon olarak görürler. Coffin daha çok SOLO ve SQUAD yüksek yoğun maçlarda tanınır ve bilinir. Hızlı refleksleri, taktik oynayışı ve yakın mesafeli savaş yetenekleri güçlü yönleridir. Acımasız oyun oynama şekliyle bilinir. Günümüzde 1 milyondan fazla takipiçis olan bir YouTube kanalı vardır.

2 – Barış Bra

YouTube video

Türkiye’de en iyi ikinci PUBG oyuncusu olarak gösterilen Barış Bra samimi hareketleri ve konuşma tarzıyla oyuncuların dikkatini çekmektedir. Bunun yanı sıra agresif oyun tarzı ve ustalıkla oynadığı oyunları ile Türkiye’deki en iyi PUBG oyuncuları arasında kendisine yer bulmaktadır. Oynadığı oyunları yayınladığı bir YouTube kanalı bulunmaktadır. YouTube kanalını oldukça aktif olarak kullanan Barış Bra PUBG dışında oynadığı oyunları da kanalına yüklemektedir.

3 – Ersin Yekin

YouTube video

Oyun ne kadar heyecanlı hale gelse bile küfürlü ya da argo kelimeler kullanmayan Ersin Yekin özellikle küçük izleyiciler tarafından oldukça sevilerek takip edilmektedir. Hem solo hem de ekip oyunlarında oldukça başarılı bir oyuncudur. 1 milyondan fazla takipçisi olan, oyunlarını yayınladığı bir YouTube kanalı vardır.

4 – Kozmik Karınca

YouTube video

Türkiye’de en başarılı Pubg oyuncuları listesinde dördüncü sırada yer almaktadır. Bunun dışında sadece Türkiye’de değil Türk kökenli birçok ülkede adından bahsettiren bir oyuncudur. Genellikle oyuna yalnız giren oyuncu hem neşeli hemde heyecanlı tavırları ile oldukça sempatik bir oyuncudur. oyun sırasında kullandığı “Seni gidi fare” sözüyle ya da kurşun yağmuruna girdiği anlardaki ses tonuyla izleyiciler tarafında oldukça sevilen bir oyuncudur.

5 – Pinti Panda

YouTube video

Pinti Panda sadece PUBG mobile ile değil birçok oynadığı diğer oyunlarla da tanınan bir oyuncudur. Türkiye’nin en iyi oyuncuları arasında gösterilen oyuncu bunun yanında Dünya’daki en başarılı PUBG oyuncuları listesine de aday olmuştur. Oynadığı oyunları sosyal medya hesaplarından canlı olarak paylaşan oyuncu oldukça popülerdir. Sadece PUBG değil Battle Royal oyunlarında da oldukça başarılıdır.

Önerilen Yazı
PUBG Mobile Ayarları: Hassasiyet, Parmak, Grafik, Jiroskop

Yorum Yap