e
sv

Facebook İstasyon İzmir Şubesi Kuruluyor!

Facebook İstasyon İzmir
avatar

Aysel Gozey

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sosyal medya devi Facebook İstasyon İzmir olarak adlandırılan, İzmir iline istasyon açabilmek için gerekli çalışmalara sonunda resmi olarak başladı. İstanbul’ a açılan istasyonun ardından yapılan açıklamada, Facebook’ un diğer illere de istasyon açacağı duyurulmuştu. Söz konusu yapılacak olan bu çalışmalar için daha önceden de Samsun, Denizli, Mersin, Van, Adana, Kırklareli, Trabzon, Ankara ve Bursa illeri için ön protokoller hazırlanmış ve hazırlanan bu protokoller de imzalanmıştı. Peki, Facebook İstasyon nedir, nereye kurulacak?

Facebook İstasyon Nedir?

Facebook İstasyon İzmir

Sosyal medya devi Facebook tarafından yapılan söz konusu istasyonlar sayesinde, ülke ekonomilerini dijitalleştiren eğitimler verilecek ve atölye çalışmaları yapılacak. Ayrıca, söz konusu istasyonlar sayesinde iş arayan bireylere de yardımcı olunacak.

Facebook İstasyon İzmir Nerede Açılacak?

Facebook İstasyon İzmir Nerede Açılacak ?

İstasyon İzmir için gerekli çalışmalar geçtiğimiz günler içerisinde başladı. Söz konusu yapılacak proje kapsamında dijitalleşen bir dönemin de adımı atılmış olacak. Diğer ülkelerdeki faaliyetler ile benzerlik taşıyacağı duyurulan istasyon, İzmir’ in Bornova ilçesinde kurulacak.

Merkezde Eğitim Çalışmaları Yapılacak!

Merkezde Eğitim Çalışmaları Yapılacak

İzmir’ in Bornova ilçesinde kurulacak olan İstasyon merkezi aracılığı ile gerekli eğitim çalışmaları da yapılacak.  Söz konusu eğitim çalışmaları içerisinde dijital pazarlama, online güvenlik ve dijital iletişim gibi oldukça önemli konularda bulunacak. Son derece yararlı olan bu programlar sayesinde yeni bir dijital döneminde başlaması bekleniyor.

Çalışma Alanları Dikkat Çekiyor!

izmir facebook çalışma alanları

İstasyon merkezi çalışma alanları ile dikkat çekiyor. 40 Kişilik ve 100 kişilik olmak üzere 2 farklı çalışma alanına sahip olan istasyonlar sayesinde yapılan çalışmalar oldukça ferah ve verimli geçiyor. İstasyon içerisinde 3 farklı cam mekan toplantı salonu da bulunuyor.

Ayrıca, özel olarak düzenlenen çalışmalara katılacak bireylerin gereksinimlerini karşılamak adına, istasyon da 1 adet mini mutfak ve çay bahçesi yer alıyor. Son derece iyi düşünülmüş iç dizayn sayesinde bireylerin verimi de ciddi anlamda artıyor.

İşletmeler son derece modern bir şekilde tasarlanmış olan istasyonlarda kendi etkinliklerini de düzenleyebiliyor. Söz konusu istasyonda etkinlik düzenleyebilmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Facebook İzmir İstasyon merkezinde eğitim düzenleyebilmek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir: Instagram Hesap Gizleme İşlemi Nasıl Yapılır


Sıradaki içerik:

Facebook İstasyon İzmir Şubesi Kuruluyor!