e
sv

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar

Durgun olan konut ve taşıt satışlarının yeniden canlanmasıyla özellikle 240 ay vadeli kredi veren bankalar hayli rağbet görüyor.
240 Ay Vadeli Krediler
avatar

Irfan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bankalar genel olarak konut ve taşıt kredilerinden aldıkları faizlerin sayesinde para ile para kazanmaktadırlar. Bu bankadan bankaya değişiklik gösterecek şekilde vade şekilleri de değişiklik göstermektedir. Bazı bankaların konut kredilerinde vermiş oldukları uzun vadeden dolayı çok rağbet görmektedir. Bu vade süreleri 20 yıl (240 ay) olduğundan dolayı çok cazip fiyatlarla insanların kolay yollarla ev sahibi olmalarını kira derdi yerine konut kredilerini ödemeleri daha mantıklı olacağından dolayı çoğu insan bu yollara başvurmaktadır.

Konut Kredisi Veren Bankalar

Bankalara başvurmadan önce yapmanız gereken öncelikli olarak alacağınız tutarın miktarını ayarlamaktır. Türkiye Finans, Garanti, İş Bankası gibi bankaların bu durumlarda müşterilerine çok yardımcı oldukları bilinmektedir. Ülkemizde kredi faizlerinin düşüşünden dolayı ev sahibi olmak isteyeceklerin kaçıramayacakları fırsatlarla kredi verilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Ziraat Bankası Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Konut Kredisi Faizleri

Bu kredilerin faiz oranlarının düşüşünden dolayı yeni evlenen çiftlerin ve de ev sahibi olmak isteyenlere oluşturdukları fırsatlar da bitmiyor. Konut sektörünün kısmen de olsa duraklaması nedeniyle müteahhitlerin bu durumda şirketlerinden ev satım oranları artmakta ve de şirketlerini büyüterek kişi başı düşen milli gelirin artmasına ülkemizin kalkınması durumunda inşaat sektörünün ilerlemesini de sağlamaktadır.

Eskisi gibi olmayan bankacılık sistemleri sayesinde insanların artık daha kolay bir biçimde kredi çekebilmektedirler. İnternet bankacılığı ve de mobil bankacılık konusunda çok iyi atılımlar yaban bankalar şu anda insanlara mobil bankacılık üzerinden bile kredi verebilmektedirler. Bu durum insanların hem daha kolay bir şekilde ihtiyaçları olan paraları bulmalarına hem de uzun süren banka sıralarında beklemekten kurtarmaktır. Teknolojinin gün geçtikçe ilerlemesinden dolayı bu durum çok iyi sonuçlarda doğurmaktadır.

20 Yıl (240 Ay) Kredisi Ödeme Kolaylığı

20 yıl (240 ay) kredilerinin ödeniş biçimleri kişilerin ve de ailelerin kendi gelirlerine göre de ödeme şekilleri geliştiren bankaların bu durumda da çok iyi avantajlar sağladığı göz ardı edilemez. Günümüzün artık teknoloji çağı olması nedeniyle her şeyin tek tık kadar ötede olduğunu unutmamak gerekirken kredi ödemelerinin de artık eski dönemlerde ki gibi ATM’lerden veya uzun banka sıralarından değil bir tuş kadar yakın olan telefon veya bilgisayarlarımızdan ödeme imkanlarına sahibiz.

Kredi Ödeme Kolaylığı

Çekilen kredilerinizi Ödemek artık çok kolay bir husus olmaktadır.

Bu kapsam altında bankaların insanların kredilerini rahat ödemek için insanlara verdiği avantajlar şöyledir:

 1. Gecikmeli ödemede faizin stabil kalması.
 2. Aylık kazanca göre kredi ödemesi.
 3. Kredi tutarınızı istediğiniz gibi biçimlendirebilme.
 4. Toplu ödeme imkanı sunmaktadır.

Bütçene Göre Kredi

Ev sahibi olmak isteyen yeni çiftlerin ve ailelerin bu gibi fırsatları kaçırmamasını kendi bütçelerine uygun buldukları tutarları bankaları ile konuşarak ev sahibi olmaları, hem ödemesi kolay hem de uzun vadede kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen pek çok insan tarafından güvenle kullanılabilecek bir husustur.


Sıradaki içerik:

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar